Piszecie, że w klubie debile, ale jak widać wśród kibiców również.
Ku przestrodze:
sandomingo napisał(a):

Ktoś płacze po Sobczaku?
Miejmy umiar, naprawdę. Albo ten klub ma w jakiś sposób się rozwijać albo grać Sobczakami.
Po tym, jak prowadził doping z Sukiennic odkleił się całkowicie.
|