Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16254
Stary 16.09.2024, 10:33
Piszecie, że w klubie debile, ale jak widać wśród kibiców również.

Ku przestrodze:

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ktoś płacze po Sobczaku?

Miejmy umiar, naprawdę. Albo ten klub ma w jakiś sposób się rozwijać albo grać Sobczakami.
Po tym, jak prowadził doping z Sukiennic odkleił się całkowicie.

Odpowiedz cytując