Karherop napisał(a):

|
Nie wiem do kiedy, ale Brychczy do 86 roku życia (2019) był w sztabie Legii jako asystent.
|
Mamy jeden przykład, czy jest tego więcej? Bo jak nie ma to trudno potraktować to jako normę i trudno robić w innych miejscach z takich rzeczy problem skoro w innych miejscach takie zjawisko praktycznie nie występuje.
Dla mnie tworzenie fikcyjnych stanowisk w imię jakiś zasług jest czystą patologią, którą będą napiętnował. Od dawna piszę i uważam, że miejsce Kmiecika nie jest na tym stanowisku. Tak nie powinien funkcjonować profesjonalny klub.