Arked napisał(a):

|
Termalica jedzie po tej lidze jak czołg.
|
Okazuje się, że wystarczyło wziąść zimą konkretnego trenera, na wiosnę dać mu spokojnie budować drużynę na przyszły sezon i efekty tego widać.
Nasz dobrodziej wolal jednak eksperymenty z cudakiem z kostaryki, byle tylko pokazać wszystkim naokoło, że to on ma rację.