doktor granat napisał(a):

Nie widziałem w niedzielę żeby ten Polak był lepszy od Mikulca, więc po co nam on.
Zobaczymy kogo Jaga z niego ulepi.
|
Jagę stać w tym momencie na podjęcie ryzyka, gość ma dopiero 21 lat i jeszcze ma szansę pójść w górę. Mikulec raczej osiągnął już swój sufit i o grze w Jadze może pomarzyć, bo jest na nią po prostu za cienki.
Jeżeli w tym sezonie awansujemy, to absolutnie CAŁA linia obrony jest do wymiany, żeby w ogóle myśleć o utrzymaniu się w Ekstraklasie.