Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 27.08.2024, 20:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
..............bo totalnie przegrał z mentalnością naszych polskich zawodników

Oczywiście i już mamy to! Powód przez który zajęliśmy 10te miejsce! Jest !
Przegraliśmy przez polską mentalność !
Nie przez Hiszpańską mentalność, której było w zespole mniej więcej tyle samo.
Teraz będzie więcej polskiej mentalności w tej rundzie i jak zrobimy awans, to przez hiszpańską mentalność. I hiszpańskiego Igbekeme.
Czyli co, nie było olewania meczów ligowych przez naszych krajowych zawodników i ich nieprofesjonalnej postawy na boisku, do której sami się później publicznie przyznali?

Ktoś sobie to wymyślił?

Rodado i Carbo prezentowali w lidze taką samą marną determinację i zaangażowanie jak Uryga, Krzyżanowski, Sapała czy Jaroch?

W ilu meczach ligowych nasi krajowi zawodnicy grali z takim samym zaangażowaniem jak w pucharowych czy regularnie na poziomie zaangażowania wspomnianych Hiszpanów?

Nieprofesjonalne podejście do uprawianego zawodu to nie problem mentalny?

Gra Igbekeme nie będzie miała wpływu na podstawę drugiej linii Wisły i jakość jej gry w obecnym sezonie?

Długo jeszcze będziesz robił z ludzi idiotów?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując