s1mone napisał(a):

..............bo totalnie przegrał z mentalnością naszych polskich zawodników
Oczywiście i już mamy to! Powód przez który zajęliśmy 10te miejsce! Jest !
Przegraliśmy przez polską mentalność !
Nie przez Hiszpańską mentalność, której było w zespole mniej więcej tyle samo.
Teraz będzie więcej polskiej mentalności w tej rundzie i jak zrobimy awans, to przez hiszpańską mentalność. I hiszpańskiego Igbekeme.
|
Czyli co, nie było olewania meczów ligowych przez naszych krajowych zawodników i ich nieprofesjonalnej postawy na boisku, do której sami się później publicznie przyznali?
Ktoś sobie to wymyślił?
Rodado i Carbo prezentowali w lidze taką samą marną determinację i zaangażowanie jak Uryga, Krzyżanowski, Sapała czy Jaroch?
W ilu meczach ligowych nasi krajowi zawodnicy grali z takim samym zaangażowaniem jak w pucharowych czy regularnie na poziomie zaangażowania wspomnianych Hiszpanów?
Nieprofesjonalne podejście do uprawianego zawodu to nie problem mentalny?
Gra Igbekeme nie będzie miała wpływu na podstawę drugiej linii Wisły i jakość jej gry w obecnym sezonie?
Długo jeszcze będziesz robił z ludzi idiotów?

