Kurz napisał(a):

|
Przeraża mnie to (to nie uwaga do ciebie) jak dużo odrealnionych osób jest na forum, co właściwie wyklucza jakąkolwiek sensowną dyskusję. Czy oni naprawdę wierzyli, ze pierwszoligowiec z Polski może powalczyć z drużyną z Belgii? Brzmi to niemalże tak, jak byśmy byli w stanie, tylko błędy indywidualne, zły trener, mrok w klubie, cokolwiek odebrały nam awans.
|
Mnie przeraża ile goli tracimy w pierwszej lidze.
Przy takim trenerze jak Moskal, któremu się wydaje że zagra z Rapidem i Cercle jak z Ruchem (chociaż tam też na farcie trochę było), z taką obroną... W....... mnie nie zaskoczył. Zero emocji.
Jak Karherop pisał że Cercle to Kopciuszek to wiedziałem że będzie wieczorem kilka twardych lądowań.
Ale pierwsza liga - awans z polskimi kołkami w obronie jest mało realny. Nawet Karcz i Wojtowicz wprost o tym mówią (tylko bez narodowości, tak jakby to nie oni rozklęcali wczęśniej imbę o zbyt mało Polaków).
Kadra jest znowu źle złożona, mimo że jest droga! To przeraża.