Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 23.08.2024, 08:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z taką obroną awans jest mało realny.
Przeraża mnie to (to nie uwaga do ciebie) jak dużo odrealnionych osób jest na forum, co właściwie wyklucza jakąkolwiek sensowną dyskusję. Czy oni naprawdę wierzyli, ze pierwszoligowiec z Polski może powalczyć z drużyną z Belgii? Brzmi to niemalże tak, jak byśmy byli w stanie, tylko błędy indywidualne, zły trener, mrok w klubie, cokolwiek odebrały nam awans.
Odpowiedz cytując