wolfy napisał(a):

|
Z taką obroną awans jest mało realny.
|
Przeraża mnie to (to nie uwaga do ciebie) jak dużo odrealnionych osób jest na forum, co właściwie wyklucza jakąkolwiek sensowną dyskusję. Czy oni naprawdę wierzyli, ze pierwszoligowiec z Polski może powalczyć z drużyną z Belgii? Brzmi to niemalże tak, jak byśmy byli w stanie, tylko błędy indywidualne, zły trener, mrok w klubie, cokolwiek odebrały nam awans.