Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1252
Stary 22.08.2024, 23:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W dupie mam "całe forum", a takich mundrali jak Ty w szczególności. Co to pierdnie raz na ruski rok i myśli że ma to jakieś znaczenie...
Twoje opinie są tyle samo warte. Zbuduj pomnik ku chwale Pana Królewskiego i się do niego módl xD Żeby było jasne, nie mam pretensji o to, że odpadniemy z Belgami, bo to było wkalkulowane. I tak osiągnęliśmy wynik ponad stan, niemniej liczylem na bardziej wyrównany mecz na własnym boisku. Niestety najgorsze jest to, że nadal zarówno w zarządzaniu, polityce transferowej popełniamy te same błędy ...
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 22.08.2024 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując