Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 23:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
W dupie mam "całe forum", a takich mundrali jak Ty w szczególności. Co to pierdnie raz na ruski rok i myśli że ma to jakieś znaczenie...
Chłopie - wrzucili nam dzisiaj sześć bramek bez większego wysiłku. Pisanie że byliśmy lepszą drużyną to absurd.

Przypominam że gra obronna świadczy o tym jaką się jest drużyną, bo jest zespołowa. Grę do przodu ratują Carbo i Rodado, przede wszystkim Rodado, ale bronić nie umiemy ani trochę.

Cercle nas ośmieszyło dzisiaj i w obronie, i w ataku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując