Drozd napisał(a):

W dupie mam "całe forum", a takich mundrali jak Ty w szczególności. Co to pierdnie raz na ruski rok i myśli że ma to jakieś znaczenie...
|
Chłopie - wrzucili nam dzisiaj sześć bramek bez większego wysiłku. Pisanie że byliśmy lepszą drużyną to absurd.
Przypominam że gra obronna świadczy o tym jaką się jest drużyną, bo jest zespołowa. Grę do przodu ratują Carbo i Rodado, przede wszystkim Rodado, ale bronić nie umiemy ani trochę.
Cercle nas ośmieszyło dzisiaj i w obronie, i w ataku.