Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.08.2024, 22:05
Mam pytanie : czy te 3 zalegle mecze zagramy jeszcze wiosna czy NAPEWNO w rundzie wiosennej ? to samo tyczy sie druzyn z ekstraklasy ktore przekladaly mecze : czy i Wisla i tamte druzyny te zalegle mecze beda graly wiosna ? na 100 % ?
Odpowiedz cytując