Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#433
Stary 22.08.2024, 09:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
plaga kontuzji, kadra nieprzystosowana do pierwszej ligi i brak pieniędzy. Dlatego wzieliśmy zawodnika "do odbudowy", jak mnóstwo klubów bez kasy.
Nieśmiało przypomnę, że niektórzy, już w momencie pojawienia się plotek os sprowadzeniu "zawodnika do odbudowy" wiedzieli na podstawie przeglądu prasy, oraz pytań zadawanych kibicom poprzednich klubów tego piłkarza, że "odbudową" tenże osobnik mydlił oczu już w dwóch poprzednich klubach, z których został z hukiem pogoniony z racji rozmijania się deklaracji z czynami.
Stanowiło to/mogło stanowić dla normalnie myślącego właściciela klubu czytającego to forum narzędzie do podjęcia bardziej racjonalnej decyzji.
Cóż jednak skoro sprowadzany osobnik był przedstawiany przez innych użytkowników jako "potencjalny skarb" dla Wisły?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując