Karherop napisał(a):

Czyli każdy beznadziejny transfer można teraz pochwalić - o będzie robił za przykład jak nie należy postępować i budował autorytet trenera po tym jak ześle go do rezerw.
Jak długo bym myślał to bym czegoś takiego nie stworzył.
|
Do mnie chyba pijesz, więc Cię naprostuję.
Stwierdziłem że odsunięcie Omraniego do składu pokaże innym że takie akcje nie przejdą u Rude. Dlaczego go ściągneliśmy też pisałem, ale powinno być to oczywiste dla każdego kto ma IQ powyżej 80: plaga kontuzji, kadra nieprzystosowana do pierwszej ligi i brak pieniędzy. Dlatego wzieliśmy zawodnika "do odbudowy", jak mnóstwo klubów bez kasy. Ty byś wolał jakieś drewno z niższych lig, ale tak naprawdę jeden ...., szanse powodzenia i tu, i tu poniżej 5%.
Różnica jest taka że Omrani zarobił mało i już go nie ma, a Olejarce będziemy jeszcze dwa lata płacić za kopanie się po czole w rezerwach. Przypominam - byłeś entuzjastą jego talentu i transferu wymuszonego przez Sobolewskiego.
A teraz odnośnie Twojego (i kilku innych kretynów tutaj) zmanipulowanego pseudo cytatu: jesteś takim tępym .....m czy radośnie manipulujesz, bo brak Ci argumentów i nadal masz ból dupy o wypominanie Ci majaczenia o naszej super młodzieży?
A teraz możesz wrócić do .......enia jakie to młode talenty powinny grać w pierwszej drużynie, bo nam uciekną do Barcelony. One wszystkie zajebiście się starzeją
