Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 09:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Cercle to kopciuszek, klub filia Monaco bez specjalnej historii, bez kibiców i bez presji na wynik. Ogrywają młodych zawodnikow z nastawieniem na szybką sprzedaż. Z pucharami mąja niewiele wspólnego, fartem się zakwalifikowali, wykorzystując że aż 5 drużyn grało w grupach pucharów.

Teoretycznie sezon zasadniczy poprzedniego sezonu zakończyło na 5 miejscu, ale mieli tyle samo pkt co ekpiy Genk i Gent które jednak miały mniej zwycięstw (dziwny system) i fazy finałowej (top6) nie awansowało Gent. Ogółem 5 a 8 miejsce dzieliło raptem 2 pkt.

Tak więc Cercle to nie jest 4 czy 5 siła ligi, ale bliżej 7-8.
Też jestem raczej optymistą, myślę że powalczymy i gorzej niż 1-4 się raczej nie skończy, przynajmniej u siebie
Odpowiedz cytując