Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 22.08.2024, 07:50
Hahaah, oczywiście na moje logiczne argumenty Markusik wyjeżdża mi z hiperbolą reprezentacji Hiszpanii. No co za pacjent. Jak się to ma do tego, że lepiej nam ściągać samych Hiszpanów niż starać się utrzymać sensowny balans

Moskal wypowiedział się dyplomatycznie, tylko taki lawirant i manipulant jak Markus może próbować przekręcić sens jego wypowiedzi. Ale spoko więcej fikołków Markusiku pokaż na co cię stać

Ptak by ci nasrał na czoło, a ty byś dalej polemizował, że niekoniecznie jest to kupa
Ostatnio edytowane przez s1mone : 22.08.2024 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując