Hahaah, oczywiście na moje logiczne argumenty Markusik wyjeżdża mi z hiperbolą reprezentacji Hiszpanii. No co za pacjent. Jak się to ma do tego, że lepiej nam ściągać samych Hiszpanów niż starać się utrzymać sensowny balans
Moskal wypowiedział się dyplomatycznie, tylko taki lawirant i manipulant jak Markus może próbować przekręcić sens jego wypowiedzi. Ale spoko więcej fikołków

Markusiku pokaż na co cię stać
Ptak by ci nasrał na czoło, a ty byś dalej polemizował, że niekoniecznie jest to kupa
