Na PO niech się tłucze Mikulec z Jarochem, na LO to bym wciągnął kogoś do 1 składu, bo Kiakos to szczególnie w defensywie to nie ta para kaloszy. Szkoda że jak już pójdą po gościa z Kotwicy bo nie kupuje mnie ten pomysł za te pieniądze
@pepe72 dość to mało czytelne, lista z TF dużo lepsza
https://www.transfermarkt.pl/transfe..._id=6&option=0