Cytat:
|
Zastanawiam się tylko czy hejterek Jaroo znów napisze, że Rodado "to zwykły ogór" jeszcze dzisiaj, czy tym razem odczeka ze 2 kolejne dni, aż pamięć niektórych mózgów bardziej przyblaknie...
|
Hejterek? I kto to mówi, ktoś kto jedzie od kilku miesięcy po Królewskim dlatego że się pozbył zbyt dużej ilości Hiszpanów?
A jak się wyniki zdobiły w LK to nagle zamknąłeś mordę... Jakoś nie pijesz nad Moskalem tak jak nad analitykiem Rude.
A Rodado to póki co ogór i w poważnej piłce go nie ma. Chyba jeszcze nie było na świecie piłkarza, który by miał status dobrego zawodnika, za to, że w życiu się nie sprawdził w najwyższej lidze chociażby w takim słabym piłkarsko kraju jak Polska.
Dupa cie ładnie boli o tego ogora. Niestety, poziom Rodado to póki co tylko Wisła i tylko I liga Polska, czyli szału nie ma. Póki się nie sprawdzi wyżej to ogórem pozostanie