Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 19.08.2024, 21:20
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Czyli potwierdzasz, ze jestes debilem.
To raczej ty potwierdzasz, że jesteś debilem w dodatku niedouczonym...


krysztal napisał(a):Wyświetl post
O Jarzębaku to szkoda nawet strzępić ryja.Sędzia na 5 ligę a nie wiedzieć czemu dalej dostaje takie mecze do prowadzenia.
Zdjęcie które wrzucił Jaro tłumaczy dlaczego. To jest zadaniowiec.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.08.2024 o godz. 21:24.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując