wiesniak842 napisał(a):

|
Czyli potwierdzasz, ze jestes debilem.
|
To raczej ty potwierdzasz, że jesteś debilem w dodatku niedouczonym...
krysztal napisał(a):

|
O Jarzębaku to szkoda nawet strzępić ryja.Sędzia na 5 ligę a nie wiedzieć czemu dalej dostaje takie mecze do prowadzenia.
|
Zdjęcie które wrzucił Jaro tłumaczy dlaczego. To jest zadaniowiec.
