Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 19.08.2024, 20:26
thechris napisał(a):Wyświetl post
Tak bo nie mamy składu na długoterminową kampanię tylko co najwyżej na pojedyńcze zrywy jak domowy mecz ze Spartakiem. Skład nie jest lepszy niż sezon temu, w którym skończyło się 10 miejscem i nie zanosi się na jego wzmocnienie.
Nie chodzi o skład a o drużynę. Js ją od kilku spotkań widzę.
Odpowiedz cytując