Levis88 napisał(a):

|
No po 4 kolekcjach możesz śmiało obstawiać brak awansu
|
Tak bo nie mamy składu na długoterminową kampanię tylko co najwyżej na pojedyńcze zrywy jak domowy mecz ze Spartakiem. Skład nie jest lepszy niż sezon temu, w którym skończyło się 10 miejscem i nie zanosi się na jego wzmocnienie.