Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 19.08.2024, 20:10
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
No po 4 kolekcjach możesz śmiało obstawiać brak awansu
Tak bo nie mamy składu na długoterminową kampanię tylko co najwyżej na pojedyńcze zrywy jak domowy mecz ze Spartakiem. Skład nie jest lepszy niż sezon temu, w którym skończyło się 10 miejscem i nie zanosi się na jego wzmocnienie.
Odpowiedz cytując