Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1104
Stary 17.08.2024, 19:32
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
W zeszłym sezonie było dziewięciu Hiszpanów.

Rodado gwiazda, Carbo solidny, reszta szrot.

Czy 2 jest większe od 7?

Według Markusika tak.
Tylko w ostatnich dwóch sezonach mieliśmy w Wiśle następujących zawodników z hiszpańskich niższych lig, którzy się sprawdzili:

Rodado, Fernandez, Carbo, Mula, Igbekeme, Villar, Alfaro, Junka (do czasu kontuzji, nawet Moskal się o nim ciepło wypowiadał). 8 nazwisk. Sięgając jeszcze wcześniej można dopisać do nich Carlitosa, Imaza, Lioncha, Gonzaleza, Veleza, Cuestę. Robi się już 14.

Tachiego ciężko ocenić, bo grał przez Sobolewskiego nie na swojej pozycji.

Nie sprawdzili się: Benito, Raton, Eneko, niech będzie że i Goku. Baenę z jego strzałem można zaliczyć do rozczarowań. 5 nazwisk, z tego dwa ostatnie regularnie wygrywały rywalizację o miejsce w składzie z innymi Polakami.

Dla fałszującego rzeczywistość Koaliczka, próbującego obecność Hiszpanów w Wiśle sprowadzić tylko do ostatniego sezonu: 8=2 i 8<5. Już nie piszę, że 14 też nie jest mniejsze niż 5.

To się samo komentuje
Ostatnio edytowane przez Markus : 17.08.2024 o godz. 21:19.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując