KOALIK napisał(a):

W zeszłym sezonie było dziewięciu Hiszpanów.
Rodado gwiazda, Carbo solidny, reszta szrot.
Czy 2 jest większe od 7?
Według Markusika tak.
|
Tylko w ostatnich dwóch sezonach mieliśmy w Wiśle następujących zawodników z hiszpańskich niższych lig, którzy się sprawdzili:
Rodado, Fernandez, Carbo, Mula, Igbekeme, Villar, Alfaro, Junka (do czasu kontuzji, nawet Moskal się o nim ciepło wypowiadał). 8 nazwisk. Sięgając jeszcze wcześniej można dopisać do nich Carlitosa, Imaza, Lioncha, Gonzaleza, Veleza, Cuestę. Robi się już 14.
Tachiego ciężko ocenić, bo grał przez Sobolewskiego nie na swojej pozycji.
Nie sprawdzili się: Benito, Raton, Eneko, niech będzie że i Goku. Baenę z jego strzałem można zaliczyć do rozczarowań. 5 nazwisk, z tego dwa ostatnie regularnie wygrywały rywalizację o miejsce w składzie z innymi Polakami.
Dla fałszującego rzeczywistość Koaliczka, próbującego obecność Hiszpanów w Wiśle sprowadzić tylko do ostatniego sezonu: 8=2 i 8<5.

Już nie piszę, że 14 też nie jest mniejsze niż 5.
To się samo komentuje
