Drozd napisał(a):

Wstawią mu blachę, poskręcają i w ortezie będzie grał za dwa trzy tygodnie od zabiegu .
|
Się okaże. U nas często z tygodni robią się miesiące.
@Karherop - gdyby to było takie proste. Urazy Szota, Alfaro i Dudy nie są czysto piłkarskie. Problemy z kręgosłupem, przepuklina sportowa i guz na nerce. To nie są oczywiste sprawy.