Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#904
Stary 11.08.2024, 00:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tym bardziej że wiadomo było że para Colley - Uryga zagra też (a raczej miała zagrać) w Pruszkowie bo to byli jedyni dostępni stoperzy na ten mecz. Nawet Karcz sugerował że Colley odpocznie w Wiedniu.

To masz. Jeśli gdzieś Moskal mógł zrobić inaczej to właśnie w tej sytuacji.

A Olejarka jest już skreślony. Tu już tylko szukają mu klubu.
Dla mnie Olejarka/Starzyński/Młyński to zapchajdziury. Wiadomo że nic sensownego nie zrobią na 99%, chodzi o to żeby Rodado odpoczął. Także równie dobrze mógł wejść albo Młyński, albo Olejarka, jeden kij.

Nie podoba mi się brak rotacji, zwłaszcza że wyniki i tak są do dupy... Mamy kadrę o wiele słabszą niż w zeszłym sezonie, tym bardziej wypadałoby oszczędzać tych nielicznych piłkarzy którzy coś grają.

Moim zdaniem tutaj nic nie usprawiedliwia Moskala. Zmęczony Rodado i tak nic nie zrobił po wejściu Zwolińskiego. To nie jest skrzydłowy którego Moskal próbuje z niego zrobić.

@Jaroo1
Broda był kontuzjowany, Białorusin nie miał papierów, a nie jest takim asem żeby go z miejsca wpuszczać za Ratona kiedy już je dostał. W Twojej chorej głowie to spisek, w rzeczywistości - to wszystko rezultat kretyńskiej decyzji postawienia na Brodę jako numeru dwa, w połączeniu z kontuzją juniora i wysypaniem się tematu młodzieżowca z ZL. Raton usiadł ostatecznie na ławce po słabym meczu. Cziczkan cudów też nie gra. Broda dostał za nic mecz ze Spartakiem i zawalił bramkę.
Ostatecznie ani Raton nie był taki zły, ani Cziczkan taki dobry żeby to robiło różnicę. A Broda jest bo jest, jedyne co o nim można napisać to że jeszcze nie złapał kontuzji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.08.2024 o godz. 00:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując