Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 09.08.2024, 17:57
Arked napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem pesymistyczne nastroje, ale pamiętajcie, że takie zbiorowe zaburzenia depresyjne i popadanie w skrajności mają również wpływ na drużynę, na psychikę zawodników oraz na to, że nasi trenerzy mają dość o wiele przedwcześnie. Żeby coś zbudować zazwyczaj przez pewien czas trzeba cierpieć. Nauczmy się cierpieć w mniej destrukcyjny sposób, bo to błędne koło nigdy się nie skończy.

Miałem takie przemyślenia, że ten upośledzony mental naszych piłkarzy bierze się między innymi stąd, że są to zawodnicy 1 Ligowego formatu, którym przychodzi grać w klubie z Ekstraklasową presją i oczekiwaniami.
Oczywiście, że ciągłe biadolenie i płacze jacy to słabi nie jesteśmy w niczym nie pomaga tylko szkodzi.

Jakoś te łamagi szrot i co tam jeszcze płaczki nie wymyślą w pierwszej połowie wybiły Słowakom piłkę z głowy. Moim zdaniem najbardziej brakuje nam pewności siebie. A jak zagramy poprawnie i ta pewność powinna wzrastać to zaczyna się wkradać rozluźnienie, co prowadzi do kuriozalnych błędów i ponownego spadku pewności. Zachowanie kapitana który zamiast postawą dawać przykład to sam się kompromitując jeszcze ma pretensje do innych dodatkowo wprowadza nerwowość.

Tak czy siak w rozegraniu już zaczyna być widać rękę Moskala i z każdym meczem będzie lepiej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując