Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2024, 12:14
Rozumiem pesymistyczne nastroje, ale pamiętajcie, że takie zbiorowe zaburzenia depresyjne i popadanie w skrajności mają również wpływ na drużynę, na psychikę zawodników oraz na to, że nasi trenerzy mają dość o wiele przedwcześnie. Żeby coś zbudować zazwyczaj przez pewien czas trzeba cierpieć. Nauczmy się cierpieć w mniej destrukcyjny sposób, bo to błędne koło nigdy się nie skończy.

Miałem takie przemyślenia, że ten upośledzony mental naszych piłkarzy bierze się między innymi stąd, że są to zawodnicy 1 Ligowego formatu, którym przychodzi grać w klubie z Ekstraklasową presją i oczekiwaniami.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując