Jagul napisał(a):

|
Dokładnie tak. Frajerstwo innych nie powinno być usprawiedliwieniem naszego.
|
Nie chodzi o usprawiedliwienie, ale o normalnie działający rynek.
Każdy chce tanio kupić, drogo sprzedać. I nigdy nie wtopić na transferze.
Jak Biegański tam odpali, stanie się gwiazdą to powiem że jest kogo żałowac. Na dziś my się pozbyliśmy problemy, a Widzew problem zyskał.