Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 05.08.2024, 19:08
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Reasumując mamy na dzień dzisiejszy gorszą kadrę niż w ubiegłym sezonie a doszło kilka spotkań więcej plus już z początku sezonu mamy szpital. Ciężko być optymistą w tym stanie rzeczy.
Za wcześnie żeby definytywnie to stwierdzić, ale jeśli Zwoliński i nowi skrzydłowi okażą się gorsi niż Sobczak i Goku pod względem liczb to mamy problem.
Bo w to że Sukiennicki coś dołoży nie wierzę, a Młyński, Starzyński i Olejarka to szrot który do kupy może zrobi z 6 punktów w kanadyjce, a może nie.

Dodajmy jeszcze jeden problem który w tym sezonie pogłębiono - za mało doświadczonych piłkarzy. To że dostajemy małpiego rozumu i wpadamy w panikę wynika z dużej ilości niedoświadczonych piłkarzy na boisku. Młodzi Polacy to lep na frajerów, ale drużyny złożone z młodych piłkarzy nie wytrzymują presji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.08.2024 o godz. 19:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując