Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 04.08.2024, 21:32
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.
Od dawna kupujemy na zasadzie "kupmy 10 chłopa, moze 1-2 bedzie dobrych". Kiedyś udało się z Carlitiosem i z jakiegos powodu ciagle liczą w klubie na powtórkę.
DysoN
Odpowiedz cytując