Merkury napisał(a):

|
Nie wiem po co utrzymujemy zawodników którzy nic nie wnoszą do gry od kilku lat.
|
Od dawna kupujemy na zasadzie "kupmy 10 chłopa, moze 1-2 bedzie dobrych". Kiedyś udało się z Carlitiosem i z jakiegos powodu ciagle liczą w klubie na powtórkę.