Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 04.08.2024, 12:42
kbr napisał(a):Wyświetl post
Potem czekają nas Mecze z Ruchem, Arką, Łęczną i Miedzią. A więc z zespołami, które będą bić się o awans/baraże.

Jeżeli dzisiaj nie wygramy, to pod koniec sierpnia może w być w Klubie bardzo nerwowo. I pewnie trzeba będzie zrewidować oczekiwania względem nowego sezonu...
Na Mikulcu czy Sukennickim do ekstraklasy? Kadra bardzo przeciętna nawet Moskal między wierszami mówi że takiej pyty po nominacji na trenera się nie spodziewał. 2 napastników w kadrze? Brak ofensywnych pomocników. Kim my mamy straszyć nawet w I lidze?
Odpowiedz cytując