masada napisał(a):

W marcu będzie miał 28 lat... Co najmniej kolejny sezon spędzi na drugim szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Cudów bym się nie spodziewał.
"Żeby nie było nudno, przed meczem we Wiedniu jeszcze pewnie dwa przedłużenia z obecnymi graczami " Królewski na X
Ciekawi mnie kto to ma być. Krzyżanowski i Duda mają opcje przedłożenia o rok jeszcze chyba tak? Colley ma bardzo wysoki kontrakt i jeszcze niedawno chcieliśmy go rozwiązywać. Carbo ma 30 lat, ale to tu chyba najszybciej.
|
Najbardziej zasługuje Carbo. Poza tym na krótkiej liście jest jeszcze pewnie Duda.