Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2024, 16:07
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Wilku, wilku, ale ja nie widziałem, żebyś mi odpisał. Lekcją dla mnie było raczej, że niby wilk, a spływa jak po kaczce.



Zasadniczo ja nie mam nic przeciwko zmianie poglądów, ale ty pierwszy jesteś do rozliczania tych, którzy chcieliby je zmienić. A tu np. w przeciągu kilku tygodni napisałeś, że tylko frajer uważa, że można zarobić na Goku i że można zarobić na Goku.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28689
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=911
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=775
A zarobiliśmy na Goku, czy po prostu odzyskaliśmy część wkładu - biorąc pod uwagę kwotę wykupu, za podpisanie kontraktu i pobory Hiszpana? Ale oczywiście, pewnie byłem niekonsekwentny używając tego słowa. Chyba, nie wchodziłem w linki, bo ba pewno były kompromitujące.
Ale czy nam się to opłaci sportowo i finansowo - zobaczymy.

@FraMat - czyli założyłeś z dupy że Sukiennicki nie jest gorszy, meczu nie oglądałeś, zdanie podtrzymujesz. Szanuję konsekwencję.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2024 o godz. 16:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując