Witalis napisał(a):

A zarobiliśmy na Goku, czy po prostu odzyskaliśmy część wkładu - biorąc pod uwagę kwotę wykupu, za podpisanie kontraktu i pobory Hiszpana? Ale oczywiście, pewnie byłem niekonsekwentny używając tego słowa. Chyba, nie wchodziłem w linki, bo ba pewno były kompromitujące.
Ale czy nam się to opłaci sportowo i finansowo - zobaczymy.
@FraMat - czyli założyłeś z dupy że Sukiennicki nie jest gorszy, meczu nie oglądałeś, zdanie podtrzymujesz. Szanuję konsekwencję.