pepe72 napisał(a):

Trzeba też pamiętać, ze Zwoliński przyszedł 15 lipca więc trenuje z zespołem jakieś 2 tygodnie.
A my już gramy w pucharach.
A jakby był taki super-hiper to by do nas nie przyszedł.
Więc niestety takie spotkania jak to z Polonią to się będą powtarzać nim się drużyna zgra.
|
Takie spotkania będą się powtarzać przez cały sezon. Co prawda wrócą wykartkowani i kontuzjowani piłkarze, mamy 2 nowych skrzydłowych, ale Polonia, pozwolę sobie na eufemizm, nie zawiesiła zbyt wysoko poprzeczki. Nie będzie dużo równie łatwych meczów w tym sezonie. Do tego dochodzi seria spotkań co trzy dni, która jest nowym elementem w tym równaniu. Większość drużyn w ostatnich latach, nawet bez awansu do grupy, w mniejszym lub większym stopniu płaciła za puchary.