Kurz napisał(a):

|
Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.
|
Wiadomo że Carbo najważniejszy, bo to mózg drużyny. Do tej pory kiedy go brakowalo to w środku pola zawsze był cyrk na kółkach.
To jest taki zawodnik którego bardziej widać kiedy go nie ma na boisku.
Brak Dudy to główne brak młodzieżowca który nie jest parodystą jak Krzyżanowski, ale może Kutwa ogarnie. Wczoraj fajnie pressował w ofensywie.