Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.07.2024, 11:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię.

Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut...
Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.
Odpowiedz cytując