wolfy napisał(a):

Brak Carbo to tragedia, do tego brak Dudy.
Akurat Kutwa na środku OK wygląda w destrukcji, nie zdziwię się jeśli wyjdzie na Polonię.
Oby nowi skrzydłowi byli gotowi chociaż na 60 minut...
|
Problemem jest brak Carbo, bo Duda to tylko statysta. Sam jestem ciekaw tego meczu i kolejnych z drużynami, które schowają się za podwójną gardą, czekając na nasze błędy.