Witalis napisał(a):

|
Weź wstań i walnij łbem o ścianę w imię oporu wobec ciągłego ustępowania ścianie miejsca na świecie.
|
Markus napisał(a):

Szkoda, że w Polsce żaden klub nie domaga się finansowych odszkodowań od tych kibiców, którzy swoimi zachowaniami doprowadzili do nałożenia na niego kar finansowych. Że brakuje możliwości ich wyegzekwowania. I nikt za swoją głupotę i czyny osobiście nie płaci.
Dlatego trwają nadal.
|
wolfy napisał(a):

To dobrze, może przestaniesz bredzić. Większość ludzi dorosła, zmądrzała (w tym ja), a Ty i Onizuka zatrzymaliście się przez 20 lat w miejscu. Smutne. To nie Ty mnie wyzywałeś na solo na stadionie ? 
Bednarz miał rację w kwestii bandytów na trybunach, to że próbował na tym robić celebrycką i polityczną karierę to była jednak patologia. Co nie zmienia faktu że problem do końca nie zniknął, a debile z UW niszczą klub. Potem tych 200 tys. zł. na bank zabraknie na jakiś dług, ale co to obchodzi Sebixa z racą? On ma zabawę, płaci "ktoś inny". Socios, kibice, właściciel...
Ot, typowy pasożyt broniony przez oszołomów nadużywających niepasujalącej retoryki rzekomo prawicowej. Tyle że prawdziwa prawica nie popiera bezprawia, odpowiedzialności zbiorowej i socjalizmu, a my tu fundujemy kary za debili którzy muszą zaimponować podobnym sobie z Legii?
|
Mienisz się prawicowcem, a popierasz PiS, który jest mocno socjalistyczny �� Pamiętam Twoje posty jak o tym pisałeś. Może jeszcze stwierdzisz, że popierałem SKWK pomimo tego, że od wielu lat byłem ich przeciwnikiem, bo już wtedy dostrzegałem, jak to z nimi jest naprawdę. Już nie rób z siebie takiego najmądrzejszego, już nie mówię o tym, że gdy ktoś ma "czelność" skrytykować Twoje jedynie słuszne poglądy, to w wielu przypadkach od razu atakujesz ad personam i wyzywasz. Co do kar za race, to można byłoby wprowadzić rozwiązanie, że kibice z sektora C dopłacają po 10 złotych (w tym przypadku w ciągu 4-5 meczów kara zostałaby opłacona, myślę że problemu z tym nie byłoby).
PS. Żeby była jasność, nie popieram zasadniczo żadnej partii.