Watts napisał(a):

o właśnie
nie podoba się? po ryju, do rezerw (albo do CLJ bo akurat musimy się utrzymać), a jak nie to rozwiązanie kontraktu (najlepiej z wypłaceniem rocznej pensji z góry i jeszcze coś kopsnąć dla agenta)
całuski, Drozd
|
A co to szczyl jeden z drugim ma zapisane, że ma grać w pierwszym składzie? Niezależnie jak bardzo kopie się po czole? O czym Ty kolego pieprzysz?
Skoro i tak trzeba takiemu leserowi płacić to niech się gdzieś przyda. Nawet w trampkarzach jak metryka pozwoli...