Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 24.07.2024, 19:38
Watts napisał(a):Wyświetl post
o właśnie
nie podoba się? po ryju, do rezerw (albo do CLJ bo akurat musimy się utrzymać), a jak nie to rozwiązanie kontraktu (najlepiej z wypłaceniem rocznej pensji z góry i jeszcze coś kopsnąć dla agenta)
całuski, Drozd
A co to szczyl jeden z drugim ma zapisane, że ma grać w pierwszym składzie? Niezależnie jak bardzo kopie się po czole? O czym Ty kolego pieprzysz?

Skoro i tak trzeba takiemu leserowi płacić to niech się gdzieś przyda. Nawet w trampkarzach jak metryka pozwoli...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując