emjot napisał(a):

przepisy to przepisy
ma nie być piro jak jest to trzeba płacić
i debile nie mogą sobie dać na wstrzymanie...
|
jak będziesz całe życie dostosowywał swoje zachowania do odgórnych przepisów które cały czas będą się zmieniać i coraz więcej ograniczać, i nie będziesz tego kwestionował, to któregoś dnia obudzisz się w dystopii
Markus napisał(a):

Szkoda, że w Polsce żaden klub nie domaga się finansowych odszkodowań od tych kibiców, którzy swoimi zachowaniami doprowadzili do nałożenia na niego kar finansowych. Że brakuje możliwości ich wyegzekwowania. I nikt za swoją głupotę i czyny osobiście nie płaci.
Dlatego trwają nadal.
|
sąd rozpatrzy tę sprawę zaraz po wypłacie odszkodowań za bojkot finału PP
