Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95127
Stary 19.07.2024, 21:29
Markus napisał(a):Wyświetl post
Biedrzycki żadną wielką gwiazdą nie jest nie dlatego, że nie ma hiszpańskiego paszportu, tylko dlatego, że to obiektywnie cienki obrońca, którego wyróżniają tylko statystyki zdobytych bramek napompowanych rzutami karnymi.

Nie stoi za nim ani technika, ani zwrotność, ani szybkość, ani jakakolwiek klasa na tej pozycji. Tak, może popisywać się za to zdolnością do tępej rąbanki jak dziesiątki innych pierwszoligowców właśnie dlatego grających w tej pierwszej lidze i nie potrafiących zaistnieć nigdzie wyżej - co tylko podkreśla to, że robienie z niego wartościowego obrońcy jest komedią, Oby na tą pierwszą ligę rzeczywiście teraz wystarczył i swoją obecnością w kadrze zmusił Urygę do częstszego ruszania dupska na boisku. Termaliki przed jej losem nie uratował.

Aha, i najlepszymi piłkarzami obecnej Wisły dalej póki co są Hiszpanie: Rodado i Carbo. A krytykowany przez Ciebie Villar potrafi pozytywnie zaistnieć nawet na poziomie Ekstraklasy, podobnie jak dziesiątki innych hiszpańskich zawodników.

Dopóki takich przykładów będzie znacznie więcej niż przykładów takich Baenów, czy Eneko, dopóty Twoje słowa będą w tej sprawie fałszowaniem rzeczywistości. Podobnie jak pisanie, że z ich gry nic nie wynikło. Wynikł Puchar Polski i teraz przejście Kosowian. To więcej niż kiedykolwiek wynikło dla kogokolwiek np. z gry Biedrzyckiego.
nie rozumiesz nic a nic
nie chce mi się gadać ze ścianą pt. Hiszpania jest zajebista. Zróbmy w Wiśle drugą Hiszpanię.
to NIE DZIAŁA.

PS. Villar to ogór i tyle. Być może umknęło ci, ale przez pół ostatnie roku kontraktu opierdalał się u nas jak tylko mógł.
Skoro ktoś opierdala się bo wie, że odejdzie ciągnąc kasę de facto za nic (tak za nic bo jego gra to było WIELKIE NIC. ZERO) to jest to ktoś o którym można z całym spokojem powiedzieć że jest HISZPAŃSKIM OGÓREM.
i generalnie mam w rzyci, czy strzeli w Białymstoku pińcset bramek i będzie asystował przy drugim pińcset. Ogór mnie nie interesuje. Ani twoje uwielbienie dla niego
ps. 2 Potwierdzeniem tępej I ligowej rąbanki były dzisiejsze dwa mecze na tvp sport. Rzyg i tępe rzezanie piłki. Ruch i Znicz mieli więcej wyrobników do tej rąbanki. I zaskoczę Cię NIE HISZPANÓW. I WYGRALI.
Przemyśl to sobie. O ile jesteś w stanie oderwać się od projektu Espana en Wisla de Cracovia.
Ostatnio edytowane przez emjot : 19.07.2024 o godz. 21:32.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując