wolfy napisał(a):

A co tu taka cisza. UEFA zajmuje nasze pieniądze i nic? Żadnej krytyki?
Aaaa, to za czasów Cupiała było. No to nie ma tematu.
|
Zbawiciela tu się nie krytykuje
wszak przyszedł do Wisły drewnianej a zostawił ją szarkalandową
ps. ten rachunek to Królewski powinien wysłać do siedziby telefoniki