Patryko napisał(a):

|
Goku złapał jakąś kontuzję, ale nic groźnego zdaje się.
|
Tak nic niegroźnego, że od 3 miesięcy nie może wyleczyć bólu w stopie.
Nie jest zgłoszony na 1 rundę, ale wrócił już do treningu, więc pewnie na 2 rundę będzie do dyspozycji. Pytanie tylko w jakiej.