Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 11.07.2024, 22:27
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Regres w stosunku do poprzedniej rundy jest ogromny. Brakuje Alfaro, Villara, Sobczaka.

Uryga - kryminał. To jest coś niebywałego. Chłop wkręcany w murawę, wyprzedzany, zbierający się do biegu jak wół. Pamiętam sytuację jak nie chciało mu się z piłką przy nodze podciągnąć z 6-7 metrów i zagrał minę Jarochowi, który został podcięty przez rywala... Dramat.

Mikulec - solidny, dobry występ. Liczyłem, że będzie ciut szybszy.
Sukiennicki - dobry debiut. Chłop ambitny, wybiegany, zwrotny i zwinny kot. Dobry drybling. Kiepsko z podaniem: ale to u nas norma.

Młyński - po prostu Młyński. Beznadzieja.

Rywal to ogórki na poziomie Resovii. Nie ma co komentować. Parę razy mieli nas na widelcu ale nie są w stanie piłki celnie zagrać na kilka metrów.
Miałem taką myśl że Resovia jednak od nich lepsza.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując