Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94917
Stary 08.07.2024, 10:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jestem innego zdania - Wisła potrzebowała konkretnych zmian.

Pierwsza to zamiast drobnych Hiszpanów z przodu, których obrońcy rywala nakrywali czapkami, - rosłych, silnych, szybkich chłopów, którzy zastawia się w polu karnym i skoczą do wrzutki.
Druga zmiana - to zamiast przepłacanych nieruchawych obrońców, dynamiczni i silni.

No i trzecia - wszyscy z cechami wolicjonalnymi ambitnych zwycięzców, a nie odstawiających nogę tłustych kocurów.
Rosły, silny, szybki - wybierz dwa albo jedno. Za zawodników ze wszystkimi tymi cechami płaci się dziesiątki milionów Euro

Chyba, że nie umieją grać w piłkę, jak napisał Karherop. Tacy lekkoatleci co się kopią po czole. Idealni do obrzydliwej piłki głownej, którą gra np. Puszcza.
Ostatnio edytowane przez Arked : 08.07.2024 o godz. 11:00.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując