FraMat napisał(a):

Jestem innego zdania - Wisła potrzebowała konkretnych zmian.
Pierwsza to zamiast drobnych Hiszpanów z przodu, których obrońcy rywala nakrywali czapkami, - rosłych, silnych, szybkich chłopów, którzy zastawia się w polu karnym i skoczą do wrzutki.
Druga zmiana - to zamiast przepłacanych nieruchawych obrońców, dynamiczni i silni.
No i trzecia - wszyscy z cechami wolicjonalnymi ambitnych zwycięzców, a nie odstawiających nogę tłustych kocurów.
|
Rosły, silny, szybki - wybierz dwa albo jedno. Za zawodników ze wszystkimi tymi cechami płaci się dziesiątki milionów Euro
Chyba, że nie umieją grać w piłkę, jak napisał Karherop. Tacy lekkoatleci co się kopią po czole. Idealni do obrzydliwej piłki głownej, którą gra np. Puszcza.