Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94915
Stary 08.07.2024, 10:40
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jestem innego zdania - Wisła potrzebowała konkretnych zmian.

Pierwsza to zamiast drobnych Hiszpanów z przodu, których obrońcy rywala nakrywali czapkami, - rosłych, silnych, szybkich chłopów, którzy zastawia się w polu karnym i skoczą do wrzutki.
Druga zmiana - to zamiast przepłacanych nieruchawych obrońców, dynamiczni i silni.

No i trzecia - wszyscy z cechami wolicjonalnymi ambitnych zwycięzców, a nie odstawiających nogę tłustych kocurów.
Silny, szybki, skoczny, sprawny - takie marzenia to kosztują i to niemało.
A u nas ani pieniędzy ani dyrektora czy prezesa z nosem do zawodników ani trenera, który umie rozwijać grajków.
Odpowiedz cytując