FraMat napisał(a):

Jestem innego zdania - Wisła potrzebowała konkretnych zmian.
Pierwsza to zamiast drobnych Hiszpanów z przodu, których obrońcy rywala nakrywali czapkami, - rosłych, silnych, szybkich chłopów, którzy zastawia się w polu karnym i skoczą do wrzutki.
Druga zmiana - to zamiast przepłacanych nieruchawych obrońców, dynamiczni i silni.
No i trzecia - wszyscy z cechami wolicjonalnymi ambitnych zwycięzców, a nie odstawiających nogę tłustych kocurów.
|
Silny, szybki, skoczny, sprawny - takie marzenia to kosztują i to niemało.
A u nas ani pieniędzy ani dyrektora czy prezesa z nosem do zawodników ani trenera, który umie rozwijać grajków.