Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94912
Stary 08.07.2024, 08:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Teoretycznie Wisła po sezonie potrzebowała kosmetycznych zmian (przy utrzymaniu 1 składu). Zmiany były (szykują się) większe a i kontuzje robią swoją robotę.
Teoretycznie też żeby zatrudnić kogoś na tu i teraz z wolnego kontraktu tej kasy nie potrzeba zbyt wiele, zwolniło się masę kontraktów. W wielu przypadkach to zmiana 1:1.
Jestem innego zdania - Wisła potrzebowała konkretnych zmian.

Pierwsza to zamiast drobnych Hiszpanów z przodu, których obrońcy rywala nakrywali czapkami, - rosłych, silnych, szybkich chłopów, którzy zastawia się w polu karnym i skoczą do wrzutki.
Druga zmiana - to zamiast przepłacanych nieruchawych obrońców, dynamiczni i silni.

No i trzecia - wszyscy z cechami wolicjonalnymi ambitnych zwycięzców, a nie odstawiających nogę tłustych kocurów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując