reperandt napisał(a):

W następnej rundzie rywalem Wisły lub KF LLapi będzie Rapid Wiedeń.
A mogliśmy trafić:
Ajax
Molde
Rapid Wiedeń
Trabzonspor
Cercle Brugge
|
Jakby nie patrzec to fajny wyjazd. Blisko, fajne miasto, klub z kibicami wiec jak za dawnych czasow mozna zrobic wypad w ponad 1000 osob. Miejsc dla przyjezdnych jest 1200. Moze komus uda sie kupic na sektory miejscowych.