Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4462
Stary 29.06.2024, 08:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
80k miesięcznie to jesteśmy w stanie zaoferować topowym 2-3 zawodnikom, którzy będą mieli ciągnąć grę (tak zakładam).
Na więcej nas nie będzie stać, bo w tym sezonie już naprawdę trzeba będzie pilnować finansów, mając na uwadze, że trzeba będzie płacić graczom takim jak Colley, Fazlagic czy Uryga gwiazdorskie kontrakty, totalnie niewspółmierne do tego, co wnoszą do drużyny.
Wlasnie to jest w tym klubie chore. Majac na uwadze, ze Colleyowi, Fazlagiciowi itp trzeba placic tyle ile trzeba to my w 1 polskiej lidze powinnismy oferowac max 50k najlepszym grajkom, a nie kontrakty na poziomie czolowki Ekstraklasy, bedac 10 druzyna w gownolidze.
Odpowiedz cytując