Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4460
Stary 28.06.2024, 20:48
80k miesięcznie to jesteśmy w stanie zaoferować topowym 2-3 zawodnikom, którzy będą mieli ciągnąć grę (tak zakładam).
Na więcej nas nie będzie stać, bo w tym sezonie już naprawdę trzeba będzie pilnować finansów, mając na uwadze, że trzeba będzie płacić graczom takim jak Colley, Fazlagic czy Uryga gwiazdorskie kontrakty, totalnie niewspółmierne do tego, co wnoszą do drużyny.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując