|
80k miesięcznie to jesteśmy w stanie zaoferować topowym 2-3 zawodnikom, którzy będą mieli ciągnąć grę (tak zakładam).
Na więcej nas nie będzie stać, bo w tym sezonie już naprawdę trzeba będzie pilnować finansów, mając na uwadze, że trzeba będzie płacić graczom takim jak Colley, Fazlagic czy Uryga gwiazdorskie kontrakty, totalnie niewspółmierne do tego, co wnoszą do drużyny.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|