sorino napisał(a):

|
Ale generalnie co ci się od tego miesiąca zestarzało? Jakiś zawodnik zerwał kontrakt z Lechią? Zostały im odjęte punkty? Jakiś totalny anonim sobie pisze jakieś tłity jak tysiące innych anonimów i tyle. .
|
O ile sobie przypominam za Sarapaty żaden zawodnik nie zerwał z nami kontraktu ani też nie zostały odjęte punkty. Wzorowy przykład zarządzania
Raz coś się że stadionem przeciągnęło, ale tak to wporzadeczku.