Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4420
Stary 25.06.2024, 07:25
sorino napisał(a):Wyświetl post
Ale generalnie co ci się od tego miesiąca zestarzało? Jakiś zawodnik zerwał kontrakt z Lechią? Zostały im odjęte punkty? Jakiś totalny anonim sobie pisze jakieś tłity jak tysiące innych anonimów i tyle. .
O ile sobie przypominam za Sarapaty żaden zawodnik nie zerwał z nami kontraktu ani też nie zostały odjęte punkty. Wzorowy przykład zarządzania

Raz coś się że stadionem przeciągnęło, ale tak to wporzadeczku.
Odpowiedz cytując