Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8351
Stary 20.06.2024, 21:05
emjot napisał(a):Wyświetl post
Chyba czegoś nie rozumiecie w swoim zacietrzewieniu i manii antyhiszpańskiej. Swoją drogą mnie to nie dziwi, ale co tam. Wytłumaczę. Jak chłopu na polu.
W rezerwach nie ma prawie nikogo kto w obecnej sytuacji kadrowej jedynki nadawałby się do czegokolwiek. Poza Grauem i Ramirezem. Są na miejscu (choć chyba obydwaj mają kontrakt do 30.06.) nie trzeba za nich płacić żadnej prowizji żadnemu menago. W związku z czym, można ich sprawdzić.
Zamiast zabierać jakiegoś bezrobotnego Niemca od roku żyjącego na socjau.
Ale po co nie? wszak to syn "kikusia" jak to jeden z was "błyskotliwie" spuentował. Lepiej zapłacić za miejsce w ośrodku za jakiegoś totalnego amatora
Co do Ramireza to obawiam się, że wróci z ojcem do Hiszpanii i tyle go widzieli.
Z gry w rezerwie Wisły raczej się nie utrzyma w Krakowie, a na przesunięcie do jedynki z tego co piszesz się nie zanosi.
Odpowiedz cytując