Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8349
Stary 20.06.2024, 20:36
Chyba czegoś nie rozumiecie w swoim zacietrzewieniu i manii antyhiszpańskiej. Swoją drogą mnie to nie dziwi, ale co tam. Wytłumaczę. Jak chłopu na polu.
W rezerwach nie ma prawie nikogo kto w obecnej sytuacji kadrowej jedynki nadawałby się do czegokolwiek. Poza Grauem i Ramirezem. Są na miejscu (choć chyba obydwaj mają kontrakt do 30.06.) nie trzeba za nich płacić żadnej prowizji żadnemu menago. W związku z czym, można ich sprawdzić.
Zamiast zabierać jakiegoś bezrobotnego Niemca od roku żyjącego na socjau.
Ale po co nie? wszak to syn "kikusia" jak to jeden z was "błyskotliwie" spuentował. Lepiej zapłacić za miejsce w ośrodku za jakiegoś totalnego amatora
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując