Patryko napisał(a):

Wieczysta to na ten moment klub z praktycznie zerową publicznością, z malutkim stadionem.
Umówmy się, że żeby im się to spinało finansowo, to musieliby zacząć grać na R22 i mieć chociaż te 10 tysięcy na każdym meczu.
Oni już teraz mają budżet płacowy na poziomie ekstraklasowym, a ich dochody z pamiątek czy biletów są najpewniej symboliczne. Póki Kwiecień zasypuje to wszystko kasą (jak Cupiał), to wszystko gra, nie muszą się liczyć z kosztami. Problem pojawi się, jak się Kwietniowi z jakiegoś powodu znudzi.
|
Ciekawe jak się spina finansowo Puszcza grająca na pejsach.
Jakby Wieczysta doszła do ekstraklasy i miała ludzi, którzy potrafią wynaleźć niezłych piłkarzy, a nie w większości szrot jak my i trenera, który potrafi z nich coś wykrzesać to wpływy ekstraklasy i praw już im dużo dadzą.
Poza tym moim zdaniem Kwiecień będzie w stanie przekonać kolegów biznesmenów żeby wrzucali jakąś kasę za sponsoring. Będąc w 5 czy 6 lidze mieli bodajże Mercedesa na koszulkach to tym bardziej ktoś się znajdzie w extra.
Przejście 2 a potem 1 ligi może zająć trochę czasu i jeśli potrwa długo to wtedy może może mu się znudzić. Ale oczywiście życzę Mu powodzenia m.in. dlatego, że robi to za swoje.